Cocktail

Poznejte okolí Punta Cana

Nejen Punta Cana, ale celá Dominikánská republika vyniká jedinečnou krásou přírody a povahou místních lidí. Abyste mohli s jistotou tvrdit, že jste tu byli, podívejte se ještě na další místa Dominikánské republiky, která rozhodně stojí za návštěvu.

Bayahibe

Když se ve zprávě UNESCO z roku 1968 objevila informace, že pláže Dominikánské republiky jsou jedny z nejlepších na světě, ještě nikdo netušil, jak obrovský turistický boom tohle místo čeká. Tím největším štěstím ale je, že zdejší pláže a příroda zůstávají na pomyslném žebříčku nejkrásnějších míst planety pořád. Dovolená v letovisku Bayahibe vám to jen potvrdí – právě zdejší pláže jsou dodnes zmiňovány pouze v superlativech.
Více o Bayahibe »

Juan Dolio

Ledový koktejl v ruce, Karibik několik metrů od vás a příjemný vánek od moře. Sluníčko pálí a vy jen blaženě mhouříte oči jako kočka a s láskou vzpomínáte na Ladovy zimní ilustrace. Kdo v 70. letech patřil ke smetánce, s oblibou jezdil do luxusních lázní v Dominikánské republice jménem Juan Dolio.
Více o Juan Dolio »

Samaná

Ten, kdo na dovolené dává přednost spíše klidnějším letoviskům, vybere si poloostrov Samaná. Turistický ruch sem začal proudit až relativně pozdě, takže i přesto, že už i na tomto romantickém poloostrově na severu země vyrostl nejeden hotelový komplex, pořád je šance objevit tu i zcela opuštěnou plážičku.
Více o Samaná »

Dominikánská republika

další oblasti Dominikánské republiky »

Partneři

Logo ESO travel

Všechny informace pocházejí z dílny CK ESO travel – vydejte se s nimi na exotickou dovolenou na Punta Canu.

Spolupracujte s námi

Chcete se stát partnerem tohoto webu a zviditelnit sebe a své služby?
Kontaktujte nás na e-mailové adrese
info@punta-cana.dominicana.cz