Cocktail

Tipy na levnější, a přece kvalitní

Výprava do Dominikánské republiky je pro mnohé jedinečným zážitkem, proto dost turistů nechce utrácet za nocování v těch nejdražších hotelových komplexech. Pokud se chystáte do oblasti Punta Cana a ještě nemáte zařízené ubytování, podívejte se na naše tipy, které by vás zruinovat nemusely!

Hotely – pro ty, kteří trochu toho luxusu chtějí

Ona sama dovolená v Dominikánské republice, kde to žije, přes den pobýváte na nádherných plážích u čirých vod oceánu, vybízí k tomu, aby si člověk užil komfortu, který se mu nabízí. Mnohdy to jde ale levněji, než byste čekali.

Hotel 2 Bavaro

Tříhvězdičkový hotel se světlými, příjemně působícími a klimatizovanými pokoji stojí 3 km od centra města Bavara. Na pokojích je kabelová televize, některé mají vlastní koupelnu, jiné ne. V hale je pro hosty k dispozici wifi. Ubytovat se tu můžete i s domácími mazlíčky. Od pláže je hotel vzdálen asi 3 km.

bavaro_840

Cena: 350 a více Kč/noc/osoba

Hotel Cortecito Inn Bavaro

Cortecito Inn Bavaro je jedním z nejžádanějších hotelů v celé oblasti Punta Cana, a přitom je cenově dostupný i obyčejnému smrtelníkovi. Pokoje v příjemném minimalistickém stylu, který je pro karibskou oblast typický, mají klimatizaci, kabelovou televizi, chladničku a soukromou koupelnu. Pobýt můžete i na terase s bazénem.

cortecito_840

Pro všechny hosty jsou k dispozici dvě restaurace přímo v hotelu, wifi a je zde možnost pronajmout si auto. Navíc leží jen 200 m od pláže El Cortecito.

Cena: 1 100 a více Kč/noc/osoba

Capri Beach House

Pěkné a čisté pokoje s vlastním sociálním zařízením, wifi pro všechny, u některých pokojů balkón či terasa, krásný výhled na moře, 24 hodin denně otevřený obchůdek, blízkost moře, vynikající restaurace a příjemná cena – to je kombinace aspektů, které z Capri Beach House činí další z nejvyhledávanějších hotelů v této oblasti.

capri_beach_house_840

Cena: 1 200 a více Kč/noc/osoba

Ubytování v bungalovech a apartmánech – když nechcete bydlet v hotelu

Velké hotely nejsou každému po chuti, ale přece chceme všichni na dovolené bydlet hezky. Bungalovů jako takových tu pár najdeme, doporučit můžeme i pěkné apartmány.

Boxy Villa Apart-Hotel

Pěkný apartmán za krásné peníze lze sehnat v Boxy Villa v Bavaru, jen kousek od pobřeží – asi 5 minut chůze. Apartmány jsou standardně vybaveny, k dispozici je soukromé sociální zařízení, lednička a kuchyňka. Hezké chvilky si můžete užít třeba i na terase. Na nedalekém pobřeží se hodně šnorchluje, takže pokud chcete tuto aktivitu vyzkoušet nebo ji již zkušeně praktikovat, budete všemu dění nablízku.

Cena: 700-900 Kč/noc/osoba

Bavaro Green

Pěkné apartmány najdete i v ubytovacím zařízení Bavaro Green. Jde o stylové a komfortní apartmány s vlastním sociálním zařízením, vybavenou kuchyňkou, s televizí a výhledem na venkovní bazén, který je vám k dispozici. Bydlet tu s vámi mohou i domácí mazlíčci.

Moře je odsud 9 km, za 15 minut dojedete do Punta Cany, kde se můžete dobře najíst, 20 minut jízdy od apartmánu je nákupní centrum a jen 10 minut jízdy je to z něj do aquaparku.

Cena: 1 300 a více Kč/noc/osoba

Bavaro Princess All Suites Resort

Opravdu nejde o hotel, ale o bungalovy v oblasti Punta Cana, přímo v tropické zahradě. K dispozici jsou bungalovy s jednolůžky i dvojlůžky a s perfektním vybavením – s ledničkou, minibarem, sociálním zařízením, trezorem, kávovarem… Zkrátka vším, co tak nějak ke spokojené dovolené potřebujete.

princess_840

Cena: 3 500 a více Kč/noc/osoba

Nejlepší ubytování pro rodiny s dětmi – kde vám vyjdou vstříc?

Vybavení pro děti, nějaké ty hračky, hřiště a obsluha, která se na vás nebude kabonit, protože s sebou máte malé děti – to je to, co potřebujete k parádní rodinné dovolené. Kde ji můžete zažít?

Natura Park Beach & Spa Eco Resort

Tento komplex je rodinami s dětmi velmi oblíbený. Nachází se mezi pobřežím a lagunou Bavaro, dokonce má i svou soukromou pláž. Využít můžete i bazénu a rozlehlé zahrady.

Pokoje jsou moderně zařízené, mají svou koupelnu, jsou vybaveny ledničkou, minibarem, žehličkou a prknem, kávovarem a televizí. Výhled můžete mít na bazén nebo na moře. Přepadne-li vás chuť si zacvičit, můžete si zajít do místního fitcentra.

V hotelu je také bufetová restaurace La Cana, kde se najíte zdarma – částky jsou započítané do ubytování. Pochutnat si zde můžete na mezinárodní kuchyni. Hotel má ještě další dvě restaurace a šest barů pro případ, že cestujete s většími dětmi a ty už spí. Unavené mohou být například z dětského koutku s animátorem.

Moře je odsud vzdáleno 20 minut jízdy.

Cena: 2 200 a více Kč/noc/osoba

V Dominikánské republice můžete pobýt s dětmi v naprostém klidu v jakémkoli ubytovacím zařízení, které splňuje vaše standardy a v jeho názvu není striktně dáno „adults only“.

Dominikánská republika

další oblasti Dominikánské republiky »

Partneři

Logo ESO travel

Všechny informace pocházejí z dílny CK ESO travel – vydejte se s nimi na exotickou dovolenou na Punta Canu.

Spolupracujte s námi

Chcete se stát partnerem tohoto webu a zviditelnit sebe a své služby?
Kontaktujte nás na e-mailové adrese
info@punta-cana.dominicana.cz