Cocktail

Punta Cana – restaurace a podniky

Vyrážíte-li do Dominikánské republiky, konkrétně do oblasti Punta Cana, a už teď přemýšlíte, jak se budete stravovat, kde budete moci ochutnat místní speciality a ve kterém baru si dáte drink, případně se dobře pobavíte, jste na správném místě. Máme pro vás tipy na restaurace, kavárny a bary, jejichž návštěvou rozhodně neuděláte chybu.

bigstock-chef-in-hotel-or-restaurant-ki-81747680_935

Abychom ušetřili vaši peněženku, zaměřili jsme se nejen na podniky, kde můžete nechat velký obnos, ale hlavně na ty, které pro vás budou přátelské i přijatelnými cenami.

Restaurace – protože dovolená bez jídla by nešla

O dovolené jistě chcete odpočívat a užívat si pohody a přepychu, takže nechcete shánět konzervy s masem a pečivo v místních obchůdcích. Tyto restaurace by neměly ujít vaší pozornosti.

Pastrata Punta Cana Restaurant Business

Tato restaurace se nachází v destinaci Bavaro a je jednou z možností, jak se dobře, a přitom levně najíst. Ceny se tu běžně pohybují od 190 do 700 Kč (samozřejmě v přepočtu, českou měnou tady nezaplatíte, ani kdybyste se sebevíc snažili) a na výběr budete mít z báječné a všemi chutěmi hrající americké a mexické kuchyně.

Přivítá vás zde příjemné prostředí a za krásných večerů jistě uvítáte venkovní posezení. Po celou dobu vaší návštěvy se o vás bude starat milá obsluha.

La Arrocería Valenciana

Juanillo zase nabízí restauraci plnou grilovaných dobrot, evropských, španělských a středomořských lahůdek a mořských plodů. Cenově jde o dominikánskou střední třídu, najíte se zde za pěkných 220 Kč, ale ceny se často vyšplhají k 2 400 Kč.

Nádherně zdobené pokrmy báječně chutnají nejen díky božské obsluze, ale díky nádhernému výhledu na vodu a díky nenapodobitelné atmosféře, kterou utváří všudypřítomná bílá barva. A pokud vám můžeme dát tip, velmi oblíbené jsou zdejší steaky!

Passion by Martin Berasategui at Paradisus Palma Real

Jestli si chcete opravdu pochutnat a mít z jídla i pěkný estetický zážitek, pak je pro vás tohle místo jako stvořené. Zdejší specialitou je španělská kuchyně, ale mlsné jazýčky mohou zvolit i jiné dobroty. Ceny obvykle začínají na 600 Kč a výjimkou není 2 500 Kč za pořádné zasycení.

passion_710

Kavárny – pro příjemné posezení

Chcete-li si dovolenou v Dominikánské republice užít i jinak než na pláži, zpříjemněte si některý den návštěvou zdejší kavárny, kde můžete v klidu posedět, dopřát si nefalšovanou kubánskou kávu a nějaký ten zákusek k tomu.

Brot Bagel Shop

Jedním z nejlevnějších řešení, jak uspokojit svou touhu po návštěvě pěkné kavárny, je třeba Brot Bagel Shop. Nádherně vypadající šálky kávy, kapučína nebo čokolády vás jistě nenechají chladnými. Průměrná útrata zde činí 50-200 Kč, takže i cena zdejších laskomin vás jistě potěší.

Mike’s Coffee Shop

Příjemné posezení nabídne každému návštěvníkovi nenápadně vyhlížející kavárnička Mike’s Coffee Shop, kde vám poskytnou kávu nejrůznějších druhů, kapučíno i spoustu jiných nápojů dle vaší chuti. Kavárenská střední třída vás vyjde zhruba na 100 Kč, ale samozřejmě si můžete dopřát, co hrdlo ráčí, a utratit zde mnohem více – věřte, že v tomto podniku je velmi lehké podlehnout jakémukoli pokušení.

Cafeina Coffee House

Jestli je v oblasti Punta Cana milá a útulná kavárna, tak je to právě tato. Stylové hrníčky, v nich lahodné nápoje a vintage styl zařízení vás přesvědčí, že jste vyrazili na správné místo. Jde o kavárničku, kterou navštěvují spíše zdejší, ale i turisté si ji pochvalují. K dobrému moku si můžete vybrat ze široké škály dezertů, které vás rozhodně nenechají chladnými. Průměrná útrata se pohybuje kolem 150 Kč, což za takovou návštěvu rozhodně stojí.

cafeina_1195

Bary – aby nechyběla zábava

Pokud nevyrážíte na dovolenou s malými dětmi, nebo už máte jasno v tom, jak je zabavíte, abyste si dopřáli trochu té „dospělácké“ zábavy, navštivte i některý ze zdejších barů, v nichž se pobavíte drinkem, hudbou i tancem.

The Beach Club

Dobré jídlo, skvělá zábava, živá hudba a lahodné drinky, tak by se dal ve stručnosti charakterizovat The Beach Club v Navaru. Dalším nesmírným pozitivem jsou ceny. Můžete zde utratit i vysoké částky, ale útrata se obvykle pohybuje od 120 do 900 Kč.

Batu Music and Sport Bar

Střední třídu mezi bary tvoří mimo jiné například Batu Music and Sport Bar, kde můžete zahnat hlad, ale také si poslechnout dobrou hudbu a objednat si skvělý drink, který k dovolené v Dominikánské republice neodmyslitelně patří. Každý, kdo nechce být přímo v centru zábavy, může v tomto menším podniku dění sledovat zpovzdálí – z příjemného venkovní sezení. Při návštěvě průměrně hosté utratí kolem 250 Kč a více.

Drink Point

Výstižnější název pro bar, kde se dá strávit večer a noc a z něhož budete odcházet alkoholem omámeni až nad ránem, se nedal vymyslet. Drink Point je špička mezi bary v oblasti Punta Cana, takže pokud budete mít cestu kolem a žádné povinnosti v podobě dětí, neváhejte a vejděte. Popít můžete uvnitř i na prostorné terase. V průměru tu hosté nechávají kolem 500 Kč.

Dominikánská republika

další oblasti Dominikánské republiky »

Partneři

Logo ESO travel

Všechny informace pocházejí z dílny CK ESO travel – vydejte se s nimi na exotickou dovolenou na Punta Canu.

Spolupracujte s námi

Chcete se stát partnerem tohoto webu a zviditelnit sebe a své služby?
Kontaktujte nás na e-mailové adrese
info@punta-cana.dominicana.cz